Przegląd techniczny projektu

Czołem! Dziś chciałbym przedstawić wam odrobinę więcej szczegółów odnośnie mojej aplikacji. Śmiało dawajcie znać, jeśli pominę jakąś funkcjonalność, która według was będzie przydatna. Do dzieła!

Wiedza na temat wydatków jest ważna. Sam się o tym przekonałem. Od kiedy zapisuję sobie każdą kwotę, to z mojej kieszeni ucieka mniej pieniędzy. Ręczne tworzenie listy opłat wymaga pilnowania kartek, posiadania długopisu (co w realiach studenckich nie jest takie proste). Używanie arkusza kalkulacyjnego jest nie tylko nudne, ale również nieatrakcyjne graficznie. Przyszedł więc czas na nowocześnie wyglądającą aplikację!

Funkcjonalności:

  • rejestracja i logowanie użytkowników,
  • dodawanie i usuwanie transakcji,
  • tworzenie statystyk w wybranym przez nas okresie,
  • filtrowanie wszystkich dokonanych transakcji.

Takie są moje początkowe założenia. Plan minimum, który chciałbym wykonać. Jeśli chcecie coś dodać, to śmiało piszcie!

Cały projekt tworzony będzie w oparciu o Django. Mam nadzieję, że oprócz CSSa uda mi się dorzucić szczyptę JavaScriptu. Wykorzystam również Bootstrapa lub Materialize, głównie w celu lepszego działania apliakcji na urządzeniach mobilnych.

Na zakończenie stworzę repozytorium dla naszego projektu- miejsca, gdzie będę udostępniać kod aplikacji.

No i gotowe! Od tego momentu możecie mieć wgląd w każdą literkę kodu pod adresem: https://github.com/sSwiergosz/FinancialOrganizer. Na dzisiaj to byłoby tyle, jeśli macie jakieś uwagi lub propozycje, to śmiało dawajcie znać!

Bądźcie gotowi na kolejne posty!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *