Początki bywają trudne

Mówi się, że początki bywają trudne. Zgadzam się z tym stwierdzeniem. Za każdym razem, gdy zaczynam coś nowego, czuję się odrobinę nieswojo. Nieważne, czy chodzi o pierwszą pracę, poznanie nowych osób, czy założenie bloga. Jeśli jednak coś lubisz, to chcesz się tym podzielić z innymi.

Witajcie więc na moim pierwszym blogu! Mam na imię Szymon i jestem studentem bioinformatyki, który polubił trochę mocniej Pythona, Django i technologie webowe. Postanowiłem wziąć udział w konkursie „Daj Się Poznać”.

Podczas trwania tego wydarzenia chciałbym stworzyć aplikację, która pomoże Wam zarządząć finansami. Od jakiegoś czasu (dość długo) moja dziewczyna namawia mnie i prosi, żebym stworzył taki organizer. Wiecie, jak to jest. Za każdym razem coś mi przeszkodziło – nauka do egzaminu, mecz koszykówki lub kilka piwek z przyjaciółmi.

W końcu zdecydowałem, że połączę przyjemne z pożytecznym – udział w konkursie oraz pracę nad swoją aplikacją. Fakt, że będę tutaj wrzucać co najmniej dwa posty tygodniowo (oby), będzie mnie motywować do regularnej pracy. Także nie zapominajcie o moim profilu na Githubie – już niedługo pojawi się pierwszy kod.

Bądźcie gotowi na kolejne posty!

3 odpowiedzi do “Początki bywają trudne”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *